Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?

 

Sevgiliniz tarafından aldatıldığınızı mı düşünüyorsunuz? Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Bu konuyu sizin için özel olarak inceledik. İşte şüphenizi haklı çıkartacak birkaç ipucu

SÜPRİZ HEDİYELER: Aldatan erkek aldattığı için vicdan azabı çeker. Sürpriz hediyeler alarak vicdanını rahatlatmak, aldatma işini sevimli hale getirmek istiyordur.

ALIŞKANLIK DEĞİŞTİRMEK: Partneriniz alışkanlıklarını değiştirmeye başlamışsa bu aldatıldığınıza işarettir. Alışkanlık değiştirmek, aldatmayı perdelemek adına yapmıştır.

SUDAN SEBEPLE KAVGA ÇIKARMAK: Partneriniz sudan sebeplerle sizinle kavga etmeye başlamışsa bu durum partnerinizin yaşadığı duygusal çöküntünün eseridir.

NABIZ YOKLAMA: Partneriniz bir gün ilişkimiz biterse tarzı konuşmalar yapıyorsa, bu durumda sizin nabzınızı yoklamaya çalışıyor demektir.

KENDİNİ BEĞENMELER: Partneriniz kendini beğenmeye başladıysa, bu durum artık sizden hoşlanmadığı, sizi yeterli bulmadığı anlamına gelir.

SÜPRİZ TOPLANTILAR: Partneriniz eve geç gelmeye başladıysa, bu durumu sürpriz toplantılara ve iş yemeklerine bağlıyorsa bu durum aldatmasını gölgelemeye çalıştığını gösterir.

KIYASLAMA YAPIYORSA: Partneriniz sizi başkaları ile kıyaslamaya başladıysa bu durum artık sizi beğenmediği, sizi yetersiz bulduğu, verdiklerinizin artık onu tatmin etmediği anlamına gelir. Size alttan gönderme yapıyordur. Ben bu durumdan hoşnut değilim, kendine çeki düzen vermezsen bu ilişki bitecek anlamına gelir.

PLANLARINA SİZİ DÂHİL ETMİYORSA: Geleceğe dair planlar yapmıyor, ya da plan yapıp bu planlara sizi dahil etmiyorsa, sizin de içinizde olduğunuz planlara sıcak bakmıyorsa bu sizinle uzun süreli bir ilişki düşünmediği anlamına gelir. Bu durum sizin aldatıldığınızı gösterir.

DUYGUSAL MESAFE KOYMAK: Partneriniz aranıza duygusal mesafe koymaya başladıysa, özel hayatına saygı göstermeniz gerektiğini söylemeye başlamışsa bu durum aldatılmaya başladığınızı gösterir.

RÜYADA İSİM SAYIKLAMA: Partneriniz rüyasında başka kadın/erkek ismi sayıklamaya başladıysa yakın zamanda ayrılık kapınızı çalacak demektir.

ANİ TEPKİLER VERME: Partneriniz ani tepkiler vermeye başladıysa bu durum aldatmanın ve yakalanma korkusunun bir eseridir. Beni kontrol mu ediyorsun diye tepkiler vermeye başlar. Bu durum kendine rahat ortam yaratmak içindir.

GİZLİ KONUŞMALAR: Partneriniz telefonuna şifre koyduysa, telefonu çaldığı zaman tedirgin oluyorsa, gizli konuşmalar ve mesajlaşmalar yapıyorsa bu durum aldatmaya işarettir.

İLGİSİZLİK: Partneriniz artık sizinle, evle, çocukla, özel hayatınızla ilgilenmeyi bırakmış, kendini işine adamışsa, kendine farklı uğraşlar bulmuşsa bu durumda aldatılmanız içten bile değildir.

BİLGİSAYAR BAŞINDA KALMA: Partneriniz bilgisayar başında uzun süre kalıyorsa, bu durum sosyal medyadan birisi ile mesajlaştığı, hayatına başka birisinin girdiğine işaret edebilir.

TELEFONU MEŞGULE ALMA: Partnerinizi aradığınızda telefonu meşgule alıp daha sonra size dönmüyorsa, eskiden mesajlarınıza anında cevap yazarken şimdi mesajlarınıza aklına estiği zaman cevap yazıyorsa bu durum size olan ilginin azaldığı, artık onun için ikinci planda kaldığınız ve yakın zamanda aldatılabileceğinizi gösterir.

SIK SEYAHATE ÇIKMA: Partneriniz sık seyahat etmeye başladıysa bu durum aldatmaya zemin hazırlama girişimidir. Başkası ile birlikte olmak için size seyahat hikâyeleri uydurabilir.

KREDİ KARTI HARCAMALARI: Partnerinizin kredi kartı harcamaları artmaya başlamışsa bu hayatına yeni birisi girdiğine işaret edebilir. Harcama dokümanını görme şansınız varsa bir göz atın derim.

GÖZLERİ KAÇIRMA: Partneriniz sizinle konuşurken gözlerinizi kaçırıyorsa, sorularınıza kaçamak cevap veriyorsa, sorularınıza net cevaplar vermiyorsa, çelişkili cümleler kullanıyorsa bu durum aldatmaya işarettir.

SOĞUK TAVIRLAR: Size şefkatli davranmayı bıraktıysa, size soğuk ve ukala bir şekilde davranıyorsa, sizinle birlikte duş almıyorsa, yatarken size sarılmıyorsa, sizinle aynı yatakta yatmamak için uzun süre televizyon seyrediyorsa, sorumluluklarını unutmaya başladıysa, birlikte kaldığınızda siz yokmuş gibi davranmaya başladıysa, partnerinizde uykusuzluk sorunu başladıysa bu aldatılmaya işarettir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*