ApeCoin, Helium ve KNC: Haftaya Bu Seviyeler Bekleniyor!

Posted by

Son zamanlarda, Bitcoin ve Ethereum gibi en büyük kripto paraların yanı sıra; daha küçük kriptolar ilgi çekiyor. Bu yazımızda ApeCoin (APE), Helium (HNT) ve Kyber Network Crystal (KNC) için analistlerin beklentilerini aktaracağız. İşte detaylar…

ApeCoin (APE) için sıradaki seviyeler hangileri?

ApeCoin’in (APE) fiyatı, fiyatının 7,5 dolardan reddedilerek son zamanlarda USDT ile mücadele etti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Bitcoin, 18.500 dolardan 21.000 dolara sıçradı. Böylece, büyük bir güç gösterdi. Bu hareket, çoğu kripto para biriminin yanında ApeCoin (APE)’i de olumlu etkiledi. APE, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 27.5 dolardan düştükten sonra, fiyat 4 dolara geriledi. Ardından APE fiyatı, alıcılar ve yatırımcılar için bir ilgi alanı gibi görünen 4 dolarda iyi bir destek oluşturdu.

APE fiyatı haftayı alıcılar ve satıcılar arasında kararsızlıkla kapattı. Bir analist olan James Obande’e göre yeni haftanın daha fazla yükseliş görünümü ile bu, toparlanma gücünü gösteriyor. Analiste göre APE’den gelen bu ivme ile fiyatın dirençle karşılaşacağı 7.5 dolar işaretini tekrar ziyaret edebiliriz. APE’in fiyatı 4 dolara düştüğü için fiyatı 7.5 dolardan ret yedi. Bunun ardından sıçrama yaşadı ve 5.1 dolara yükseldi. Bu noktada 5.4 dolarlık direnç ile karşılaştı.

APE’in, yükseliş işaretleriyle simetrik bir üçgeni kırdıktan sonra yükselişe geçmeye devam ediyor. Bu sırada analiste göre direnç seviyesi 5.5 dolar seviyesinde. Destek seviyesi ise 4 dolar civarında bulunmakta.

KNC fiyatı 3 dolara yükselir mi?

Kyber Network (KNC), fiyatı 5.5 dolardan reddedilmesiyle mücadele etti. Aynı analiste göre KNC’nin fiyatı, fiyatın iyi bir yükseliş hissi ile ralli yaptığı için fiyatın 5.5 dolara yükseldiğini gören son yükseliş hareketini tekrarlamakta zorluk çekti. KNC, 5.5 dolardan 1 dolara düştükten sonra ayakta kalmak için mücadele etti. KNC’nin fiyatı, çoğu traderın alım emri vermesi için iyi bir bölge gibi görünen 1 dolarda iyi bir destek oluşturdu.

KNC’nin fiyatı, yeni bir haftalık mum öncesinde haftayı daha yükseliş notuyla bitirmeye hazır olabilir. Böyle olumlu bir duyguyla, analiste göre, KNC’nin 3 dolara ulaştığını görebiliriz. KNC’nin fiyatı, fiyatta daha yüksek bir eğilim gösteremediği için 1,95 dolarda dirençle karşı karşıya. KNC bu bölgeyi değiştirirse, fiyatın 2.5-3 dolara ve hatta daha üstüne yükseldiğini görebiliriz. Analist, KNC için 2.5-3 doları direnç, 1 doları ise destek seviyesi olarak işaretliyor.

Helium 12 doları zorlayacak mı?

Helium (HNT), son aylarda güçlü yükseliş koşusuna rağmen, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 50 dolardan 5 dolara düştü. HNT, güçlü bir yükseliş hissi ile fiyatın 50 dolara yükseldiğini gören son hareketini tekrarlamakta zorlandı. 50 dolardan 4 dolara düştükten sonra, HNT ayakta kalmak için mücadele etti. HNT, çoğu traderın alım emri vermesi için iyi bir alan gibi görünen 4 dolarda güçlü bir destek oluşturdu.

Analiste göre HNT’nin fiyatı, yeni bir haftalık mum öncesinde haftayı daha yüksek bir notla kapatabilir. Böylece HNT, 8 dolara ve muhtemelen 12 dolara ulaşabilir. Analist, HNT fiyatının 6,5 dolarda dirençle karşı karşıya olduğunu söylüyor. Uzmana göre HNT bu bölgeyi değiştirirse, fiyatın 8-10 dolara ve hatta daha üstüne yükseldiğini görebiliriz. Analist, HNT için direnç seviyesini 7 dolar, destek seviyesini 4.5 dolar olarak işaretliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.