Armağan Çağlayan’dan takipçisine cevap: İş oraya kadar vardı!

Armağan Çağlayan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde, yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı ve aynı üniversitede İşletme Fakültesi Yönetim Organizasyon Ana Bilim Dalı’nda doktora programına başladı..

Avukatlık stajını Kocaeli Barosu’nda tamamladıktan sonra avukatlığı bırakıp, İstanbul’a geldi. Çağlayan, bir arkadaşının da yardımıyla işe başladığı yapım şirketinde kısa sürede editörlüğe kadar yükseldi. Genel müdür yardımcılığı görevini üstlendiği dönemde ise 11 yıldır çalıştığı şirketten ayrıldı.

Bir döneme damga vuran ‘Popstar’ (2013) yarışmasının jüri üyesi olarak kamera arkasından ekran önüne geçiş yapan, 2020’de YouTube kanalı kuran başarılı televizyoncu, son dönemde ünlü isimlerle yaptığı röportajlarla dikkat çekiyor.

“SİZİN GİBİ ÜNLÜLERİN FAYDASI OLUR”

Sosyal medyada yaklaşık 700 bin takipçisi bulunan Armağan Çağlayan, zaman zaman takipçilerine verdiği yanıtlarla da magazin gündemine geliyor.

Bir süredir Doğu turunda olan televizyoncu, uçakta uyurken çekilen bir fotoğrafına, “Yorgunluk” notunu düştü. Bir takipçisi ise Instaram gönderisine şu yorumu yazdı:

Doğu’yu gezdiniz. Daha çok paylaşım yapıp, tanıtabilirsiniz. Sizin gibi ünlü birinin faydası olur.

“PAYLAŞIM SAYIMA DA KARIŞIYORSUNUZ”

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Armağan Çağlayan, söz konusu takipçisine yönelik mesajıyla şaşırttı: Paylaşım sayıma da karışıyorsunuz yani! İş oraya kadar vardı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.