Fenerbahçe’den 5 yıldız atılımı

Posted by

Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan, 5 yıldızı gelecek dönem formalarında da kullanacaklarını lisana getirdi. Fenerbahçe Yüksek Divan Heyeti Toplantısı’nda sarı-lacivertli kulübün borcu da açıklandı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Konseyi Toplantısı, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapılırken, toplantıda Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan açıklamalarda bulundu.

Burak Kızılhan, gelecek dönem 5 yıldızı formalarında da kullanacaklarının altını çizerek, “Müzemizde bulunan 28 şampiyonluğun karşılığı olan 5 yıldızımızı formamız hariç tüm platformlarda kullanmaya başladık. 2023-2024 dönemi prestijiyle formamızda da kullanmaya başlayacağız” açıklamasını yaptı.

Burak Kızılhan, eski teknik yönetici İsmail Kartal’a teşekkür ederek, “Erkek futbolda Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyon olma maksadıyla Jorge Jesus’u ekibin başına getirdik. Bu doğrultuda geçtiğimiz aralık ayında ekibin başına gelip oyuncularımıza özgüven sağlayan İsmail Kartal’a bir sefer daha teşekkürler” biçiminde konuştu.

FENERBAHÇE’NİN BORCU AÇIKLANDI

Genel sekreter Burak Kızılhan’ın açıklamalarının akabinde kürsüye çıkan Denetleme Heyeti Üyesi Mehmet Vodina, kontrol konseyi faaliyet raporunu okudu. Mehmet Vodina, Fenerbahçe Kulübünün borcunun 31 mart 2022 yılı prestijiyle 6 milyar 423 milyon TL olduğunu açıkladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.