Nesrin Cavadzade ve Uraz Kaygılaroğlu aşk mı yaşıyor? Üç Kuruş setinde başlayan aşk gerçeğe döndü, beklenen açıklama geldi

Posted by

Bir devir ‘Yasak Elma’ isimli dizide oynayan ve oradaki rol arkadaşı Gökhan Alkan ile aşk yaşamaya başlayan Nesrin Cevadzade, evliliğe giden alakasını bitirmişti. Bir müddettir kalbi boş olan ünlü oyuncu Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Üç Kuruş’ isimli dizi ile sevenlerinin karşısına çıkmıştı.

Dizide “Bahar” karakterine hayat veren Nesrin Cevadzade, oradaki rol arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı söylendi. Magazin gündemine bomba üzere düşen bu savların gerçek olup olmadığı araştırılırken haklarında çıkan aşk savlarına birinci başlarda sessiz kalan iki ünlü oyuncu mevzuyla ilgili peş peşe açıklamalar yaptı.

Nesrin Cevadzade ve Uraz Kaygılaroğlu aşk mı yaşıyor?

Yasak Elma dizisinde gösterdiği performans ile herkesi kendisine hayran bırakan Nesrin Cevadzade, oradaki rol arkadaşı Gökhan Alkan ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ortalarında nişanlalan çift evliliğe doru giden bağlantıların bir anda bitirmeye karar vermişlerdi.

Güzel oyuncu daha sonra Show TV’nin sevilen dizilerinden birisi olan ‘Üç Kuruş’ta başrol oynamaya başladı. Orada canlandırdığı ‘Bahar’ karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkan Cevadzade’nin rol arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı konuşulmaya başlandı. 39 yaşındaki hoş oyuncunun geçtiğimiz devir sonunda final yapan Üç Kuruş dizisinde birlikte rol aldığı Uraz Kaygılaroğlu’na gönlünü kaptırdığı öne sürüldü.

Daha öncesinde dizi aşkım dediği Gökhan Alkan’dan sonra öbür bir diziden öbür bir isimle aşk yaşadığı söylenen Cevadzade’nin özel hayatı magazin dünyasında gündeme oturdu.

Nesrin Cevadzade ve Uraz Kaygılaroğlu’ndan peş peşe açıklamalar!

Üç Kuruş isimli dizide iki sevgiliyi canlandıran Nesrin Cevadzade ve Uraz Kaygılaroğlu, haklarında çıkan aşk savlarına karşılık peş peşe açıklama yaptılar.

Çiftin ortasında rol arkadaşlığının aşka dönüştüğü tezlerinin gündeme gelmesi sonrası Kaygılaroğlu ve Cevadzade ikilisi tezlere karşılık verdiler ve ortalarında arkadaşlıktan öteki bir durum olmadığını söylediler.

Sosyal medya hesabın üzerinden bir açıklama yayınlayan Uraz Kaygılaroğlu rol arkadaşı Nesrin Cevadzade ile ilgili çıkan haberlerin büsbütün temelsiz olduğunu söylerken Nesrin Cevadzade ise rol arkadaşının paylaşımını alıntıladı ve kendi Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Cevadzade’de rol arkadaşıyla ortalarında arkadaşlıktan öteki bir durum olmadığını söylerken çiftin ortasında çıkan aşk tezleri da yalanlanmış oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.