Son Dakika: Kemal Kılıçdaroğlu Saat 22.00’yi işaret etmişti: ‘Bay Kemal olarak sözümdür’

Posted by

CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Bu akşam 22.00’de, burada buluşalım” ifadelerine yer vermişti. Kılıçdaroğlu görüntülü bir ileti yayımlayarak beklenen açıklamayı yaptı.

Kılıçdaroğlu, “Güzel günler yakın. Geçiş devrinde de çabayı elden bırakmıyoruz.  Birkaç ay araç almayı ertelerseniz, Bay Kemal olarak sözümdür: İkinci el otomobil parasına, sıfır otomobil aldıracağım sizlere” ifadelerine yer verdi.

AYRINTILAR GELİYOR… 

NE OLMUŞTU?

CHP başkanı Kılıçdaroğlu, bir evvelki paylaşımında suikast sonucu katledilen Necip Hablemitoğlu’nun eşi, akademisyen ve muharrir, Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu’nun bir tweetini alıntılamış ve dikkat çeken tabirler kullanmıştı.

“Mafyalar, yolsuzlar, 5’li çeteler, çantacılar, örgütler, uyuşturucu baronları, komiteciler, soysuzlar… Size sesleniyorum” diyen Kılıçdaroğlu, “Hepinizin canı cehenneme” diyerek rest çekmişti.

“HER TARAFI LAĞIM KOKUSU SARDI”

Kılıçdaroğlu, paylaşımında şu tabirleri kullanmıştı:

“Mafyalar, yolsuzlar, 5’li çeteler, çantacılar, örgütler, uyuşturucu baronları, komiteciler, soysuzlar… Size sesleniyorum, hepinizin canı cehenneme! Her tarafı lağım kokusu sardı. Bu devleti sizden temizleyeceğiz. Pirüpak bir ülke bırakacağım gençlere. Mirasım bu olacak.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.