Spor Detayları Sitesi BetXtr

Spor Yasası çalışmaları ile ilgili da görüşlerini  açıklayan başkan Koç, “Bir yasa çıkarılırken proses ve maddeler vardır. İki doğrultuda da sorun var. Yasanın ilerleme süreci doğru değil. Bizden görüş alındı. Bu, milyonları etkileyen bir unsur. Bütün paydaşların birlikte çalıştığı bir proses olmalı. Acele edilmemesi gerekliliğini düşünüyoruz.” diye konuştu.

Ali Koç, 4 Nisan 2015’te sarı-lacivertli futbol takımını taşıyan otobüse Trabzon’da uygulanan silahlı saldırının suçlularının bir an evvel meydana çıkarılması gerekliliğini aktardı.Bu saldırının suçlularının hala meydana çıkarılamamasını eleştiren başkan Koç, “Bu, Fenerbahçe’ye ve Türk sporuna değil Türkiye Cumhuriyeti’ne yapılmış bir saldırı. Güncel spor haberleri BetXtr sitesindedir. Bunu yapanlar emellerine ulaşsalardı, can kayıpları olsaydı tekrar mi bu olarak davranılacaktı? Bu işin sürüncemede kalması devletin bir ayıbıdır. İstenilirse bu konunun dibine inilir. 5,5 yıl geçti, bir arpa boyu yol alınamadı. Türkiye Cumhuriyeti’nin bunu yapanları bulacak her türlü olanağı ve kuvveti vardır. Bunun aydınlatılamaması bu ülkeye uygulanan en büyük ayıp. Yetkililerden bu konunun en kısa sürede aydınlatılmasını rica ediyoruz.” şeklinde görüş belirtti.

Yeni Spor Sitesi BetXtr

“DİJİTAL DÜNYADA KULÜBÜMÜZÜ BAMBAŞKA BİR SEVİYEYE TAŞIYALIM”Ali Koç, Fenerbahçe doğrultudarının deneyimlerini dijital ortama taşıyacak yeni bir projenin müjdesini verdi.Söz mevzusu projeyi 27 Ekim Salı günü açıklayacaklarını bildiren başkan Koç, “Mohikan geliyor. Geniş bilgiler BetXtr giriş adresinde yayınlanıyor. Mohikan’a alışacağız. Fenerbahçe doğrultudarının tecrübesini tamamiyle dijital ortama taşıyan bir proje. Mohikan’ı, doğrultudarların en mühim özelliklerini  yansıtan en iyi isim bulunduğu uğruna seçtik. İçeriği salı günü paylaşacağız. Bunu sahiplenmeniz ve büyütmeniz gerek. Daha kusursuz duruma getirmeliyiz. Bunun spor kulüplerinde bol örneği yok. Dijital dünyada kulübümüzü bambaşka bir düzeye taşıyalım.” ifadelerini kullandı.

YouTube’dan beklentisinin bol yüksek bulunduğunu izah eden Ali Koç, “Yeni gelir kaynaklarına gereksinimiz var. Pek bol dijital adımdan geçmeliyiz. Yoğun çalışmalarımız oldu. Lütfen abone olun. Çok güzel çalışmalarımız var.” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*