Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? Gece Pazarındaki Sorun Ne Zaman Düzelecek?

Tüm Valorant oyuncularının merakla beklediği gece pazarı, geçtiğimiz günlerde açılmış fakat meydana gelen teknik problemlerden dolayı kısa süre içinde erişilemez hale gelmişti. Yaklaşık üç gündür devam eden problem, oyuncularda hatanın ne zaman düzeleceği, gece pazarının ne zaman açılacağı sorusunu sormasına neden oldu.

Valorant gece pazarı nedir?

Valorant Gece Pazarı, size özel olarak oluşturulmuş benzersiz altı kaplamadan oluşan bir koleksiyon sundur. Bu kaplamaları oyun içerisindeki mağazadan satın alıp oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek?

8 Haziran’da erişime açılan gece pazarı, birkaç saat açık kaldıktan sonra Riot tarafından erişime kapatıldı. Valorant’tan yapılan ilk açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bazılarınızın Gece Pazarı ve dönüşümlü Mağaza teklifleriyle ilgili sorunlar yaşadığına dair raporlar alıyoruz. Sonuç olarak, Gece Pazarını şimdilik kapatıyoruz. Bir düzeltme üzerinde çalışacağız ve yakında geri getirmeyi umuyoruz.”

Gece pazarı ne zaman açılacak?

İlk açıklamanın ardından dün bir kez daha konu ile ilgili bilgilendirme yapan Valorant, sorunun devam ettiğini ve yakın zamanda güncelleme gelebileceğini açıkladı. Valorant’ın gece pazarı ile ilgili son açıklaması: 

‘Gece Pazarı ile ilgili bir hata meydana geldi ve şu anda bu turu iptal etmek oldukça olası görünüyor. Yakın zamanda düzeltmeyi umuyoruz. 15 Haziran Pazartesi günü bir güncelleme getireceğiz.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir